Lepidlá na PVC

Tieto lepidlá neobsahujú rozpúšťadlá a sú ľahko spracovateľné. Používajú sa na lepenie PVC v priestoroch
s vyšším zaťažením ako sú kancelárie, hotelové haly či sklady.

 

Profilep 155

Najpredávanejšie lepidlo na podlahové krytiny. Univerzálne disperzné lepidlo na PVC, koberce a textilné krytiny s okamžitou vysokou lepivosťou.

Profilep 250

Univerzálne disperzné lepidlo na PVC a textilné krytiny s vyššou lepivosťou.

Profilep 295

Disperzné lepidlo na vinylové podlahy - lepenie PVC lamiel (Thermofix), lepenie PVC na stenu a lepenie športových povrchov z PVC a gumy.

Lepidlá na linoleum

Lepidlo určené na lepenie podlahy z prírodného linolea v bytoch, domoch, kanceláriách, ale aj lepenie športových povrchov z PVC a gumy, podlahovín, krytín, izolačných podložiek na podlahy, lepenie PVC na stenu.

 

 

Profilep 202

Disperzné lepidlo pre vysokú záťaž, s vysokou počiatočnou lepivou silou na lepenie linolea.

Profilep 295

Disperzné lepidlo pre lepenie športových povrchov z PVC a gumy, pre lepenie PVC lamiel (Thermofix), lepenie PVC na stenu a lepenie veľmi zaťažovaných podlahových krytín.
 

Lepidlá na kaučuk-gumu

Lepenie podlahových krytín z kaučuku a gumy. Výhodou týchto lepidiel je ich nízka spotreba, ľahká roztierateľnosť a vysoká lepivosť.


 

Profilep 660

Disperzné lepidlo s veľmi dobrou počiatočnou lepivosťou a výbornou konečnou pevnosťou lepeného spoja na lepenie kaučukových krytín.

Profilep 295

Disperzné lepidlo pre lepenie športových povrchov z PVC a gumy, pre lepenie PVC lamiel (Thermofix), lepenie PVC na stenu.
 

 

 

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________
 

© 2015 |  MarkeThink, s.r.o.  |  OnlineZoznam.sk  |  OnlineVizitky