Samonivelačné hmoty

 

Samonivelačná hmota je vhodná na vyrovnávanie betónových, anhydritových i asfaltových podkladov so zvyškami starých lepidiel, smoly, farby.

Nivelačné hmoty "nivelačky" svojimi vlastnosťami renovujú a vytvárajú veľmi rovný, tvrdý a savý podklad vhodný pre všetky typy podlahových krytín.

Chemos Nivel 25

Nivelačná hmota pre vyrovnávanie podláh v interiéri v hrúbke 0,5 - 10 mm. Najnižšia cena v našej ponuke!

Chemos Standard 30

Najpredávanejšia samonivelačná hmota pre vyrovnávanie podláh v interiéri v hrúbke do 20 mm. Jediná cementová nivelačná hmota bez pnutia, zmrštenia a rozpínania na slovenskom a českom trhu!

Chemos Special 35

Samonivelačná hmota pre vyrovnávanie podláh v interiéri, zvlášť vhodná aj pod parkety. Suchá pre lepenie už po 24 hod., s veľmi nízkym pnutím, pre hrúbky 0,5 - 40 mm.

Chemos Elastic 45

Samonivelizačná, vláknom vystužená podlahová hmota na drevené a problematické podlahy - hrúbka vrstvy do 20 mm. So zvýšenou pružnosťou, pevnosťou a priľnavosťou k podkladu.

Chemos Expres 50

Rychloschnúca samonivelačná vyrovnávacia hmota pre hrúbku vrstvy 1 - 10 mm v jednej pracovnej operácii.

Chemos Extra 60

Samonivelačný rýchloschnúci poter s vláknami, pre vrstvy 5 - 60 mm. Minimálne pnutie, zmrštenie a rozpínanie. Pre veľké nerovnosti a hrúbky.

Chemos Garáž

Samonivelizačná vyrovnávacia podlahová hmota pre vytváranie finálnej, podlahy s vyššou oteruvzdornosťou. Pre hrúbku 0,5 -20 mm v jednej pracovnej operácií.

Chemos Finál F1

Samonivelizačná priemyselná vyrovnávacia podlahová hmota pre vytváranie finálnej, veľmi pevnej a oteruodolnej podlahy. Pre hrúbku 4 -20 mm v jednej pracovnej operácii.

Chemos Piesok 0,3 - 0,8

Jemný kremičitý piesok s veľkosťou zrna 0,3 – 0,8 mm.
   

Chemos Piesok 12

Kremičitý piesok s veľkosťou zrna 1 – 2 mm.

   

 

 

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________
 

© 2015 |  MarkeThink, s.r.o.  |  OnlineZoznam.sk  |  OnlineVizitky